Współpraca

Współpraca z Artystami

Zapraszamy do kontaktu wszystkich chętnych do współpracy z nami Artystów.
Będziemy zaszczyceni jeżeli wyrazicie Państwo chęć sprzedaży swoich prac za pośrednictwem GaleriiPlanBe.

Prosimy o napisanie kilku słów o sobie oraz przysłanie przynajmniej trzech prac (JPG) na adres info@galeriaplanbe.pl  Nazwa pliku powinna zawierać tytuł, rok powstania, wymiary i technikę.
Jeżeli tylko uznamy, że prace pasują do oferty naszej GaleriiPlanBe zaraz się z Państwem skontaktujemy i porozmawiamy o warunkach współpracy.

 

Współpraca z Architektami

Zapraszamy do kontaktu wszystkich chętnych do współpracy z nami Architektów wnętrz. Jeżeli macie Państwo ochotę aranżować wnętrza z wykorzystaniem prac oferowanych na stronach naszej GaleriiPlanBe to prosimy o kontakt. Służymy pomocą w wyborze prac dla Klienta indywidualnego jak i Klienta biznesowego, zarówno do lokali mieszkalnych jak i biurowych.

Za Państwa zgodą chętnie umieścimy Państwa wizualizacje z wykorzystaniem prac naszych artystów na stronie GaleriiPlanBe. Adres do kontaktu: info@galeriaplanbe.pl

Przy tej okazji zapraszamy również na stronę z ofertą mebli biurowych czołowej polskiej firmy MDD. Dystrybutor mebli - firma PLAN www.meble-plan.pl Kontakt e-mail: info@meblebiurowe-plan.pl